نرم افزار

متخصصین ما در زمینه نرم افزار دارای معتبرترین مدارک از مراکز خاص هستند برای آموزش نرم افزارها می توانید با ما در تماس باشید

actix *
نرم افزار Actix Analyzer تجزیه و تحلیل شبکه تلفن همراه ، یک نرم افزار توسعه دهنده و بین المللی برای تجزیه و تحلیل شبکه تلفن همراه و مخابرات و بهینه سازی آن می باشد ، که نسخه 5.5 به تازگی توسط کمپانی Actix Software برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Actix Analyzer پشتیبانی از بهینه سازی شبکه ، پذیرش شبکه و اعتبار را فراهم می کند ، و در شبکه های 2G , 3G و LTE که همان 4G می باشد استفاده می شود . rollouts.Analyzer جست و جوی پیشرفته درایو تست تجزیه و تحلیل نظر سنجی را فراهم می کند ، این استاندارد جهانی مورد استفاده در بیش از 300 اپراتور و به طور گسترده مورد استفاده در کلاس های مختلفی نیز می باشد . پیدا کردن علت مشکلات خدمات عملکرد و درک زمان و جایی که ویژگی های شبکه در دسترس و مورد استفاده قرار دارد ، برنامه کامل IP لایه رمزگشایی و تجزیه و تحلیل جلسه برای ساخت و ساز KPI ها از ویژگی های خوب نرم افزار Actix Analyzer می باشد .

خدمات ما شامل مواد ذيل مي باشد

ايفاي نقش به عنوان تنها نقطه تماس (SPOC) با کارفرما، در مرحله تحويل

بازديد هاي سايت

گزارش پيشرفت، سلامت سايت، عمليات ايمن سازي و نامنطبق

انجام تست هاي OTDR/OMK در صورت نياز

بازرسي و تأييد کار ساخت و ساز OSP

بررسي بازخورد انتخاب مسير، خطرات و موانع

مشاهده و نظارت بر روند کامل تضمين کيفيت در طول هر مرحله از نصب و راه اندازي عمراني و فيبر

برنامه ريزي پاياني بر روي اسناد از پيش برنامه ريزي شده

ارائه نتيجه کامل بررسي و تست سايت به مشتري که شامل تمام جنبه هاي OSP و ساخته هاي ISP مي باشد

نکات زير بايد به تضمين کيفيت ارجاع داده شود

جلسات (جلسه سايت/ يا هرجلسه پيمانکار)

اطمينان از PAT ،PAC ،FAC بر طبق خصوصيات ساخت RFT

نظارت و گزارش پيشرفت روزانه

بررسي دقيق - برنامه ريزي، محاسبه و BoQ

گزارش پروژه

تضمين کيفيت تمامي ساختار کارهاي عمراني

استعمال مواد - خطرات لجستيکي بر سايت

بررسي مسئوليت هاي مهندسي سايت

تاييديه اسناد و طرح ها

محيط زيست، سلامت و امنيت با توجه به قوانين

نگهداري شبکه زير ساخت فيبر نوري ايرانسل (براي کل کشور)

بررسي مسير فيبر نوري از جمله تيرک ها، Joint Box و Hand Hole

ارائه گزارش کامل در خصوص وضعيت موجود شبکه فيبر نوري به صورت ماهيانه

بررسي مشکلات موجود در شبکه فيبر نوري و ارائه راهکار جهت جلوگيري از خرابي هاي احتمالي

رفع خرابي هاي گزارش شده فيبر مطابق SLA

تهيه گزارش (Survey و OTDR)

discovery *

TEMS Discoveryجامع ترین نرم افزار حوزه ی تحلیل و بهینه سازی شبکه های بدون سیم است که این امکان را به اپراتورهای موبایل می دهد که همان طور که مشتریان آن ها خدمات اپراتورها را دریافت می کنند دید جامع و دقیقی نسبت به عملکرد شبکه ی خود در لایه Application و شبکه پیدا کنند. این دیدگاه جامع که در TEMS Discovery منحصر به فرد است باعث می شود که اپراتورها بتوانند مشتریان خود را از طریق پایش دقیق و آنی شبکه راضی نگه دارند و اطمینان حاصل کنند که خدمات مورد نظر، در زمان مورد نظر و به شکل صحیح در اختیار آن ها قرار داده می شود. در این نرم افزار بخشی تحت عنوان داشبورد به صورت مبتنی بر وب تعبیه شده که به اپراتورها این امکان را می دهد که مشخصات شبکه ی خود را در هر زمان تنها از طریق مرورگر وب تحلیل و بررسی نمایند. همچنین در این نرم افزار قالب های مختلفی به صورت پیش فرض برای تولید انواع گزارش های شبکه فراهم شده که می توان با برنامه ریزی به صورت اتوماتیک در زمان های مورد نیاز آن ها را تولید نمود.

tems investigtion *

از آنجا که اندازه گیری میدانی یکی از ورودی های اصلی فرایند بهینه سازی شبکه های موبایل و وایمکس می باشد، و نظر به اهمیت بسیار بالای این فرایند و نیز نبود دانش فنی کافی داخلی در این عرصه، دانش آموختگان با بهره جستن از دانش فنی داخلی توانایی انجام عملیات بهینه سازی شبکه بر روی KPIهای شبکه را می توانند انجام دهند، که این مهم در فازهای مختلف از لحاظ پوشش تکنیکی KPIها و نیز بخش های مختلف شبکه قابل انجام است. شرکت ASCOM یکی از شرکت های ارائه دهنده راه حل های جهانی با تمرکز بر فناوری اطلاعات و ارتباطات تولید نرم افزار های مورد نیاز صنعت مخابرات مانند TEMS Investigation توانسته نیاز های این صنعت را برطرف کند و به بهینه سازی شبکه های موبایل کمک ویژه ای داشته باشد. درایو تست اولین گام برای ارزیابی کیفیت و راندمان شبکه است که این امر بوسیله ابزارهای اندازه گیری خاص با استفاده از نرم افزار و سخت افزار TEMS Investigation انجام می پذیرد.

Tems pocket *

TEMS Pocket یک ابزار آزمایشی مبتنی بر تلفن است که برای اندازه گیری پارامترهای عملکرد و کیفیت شبکه های بی سیم ساخته شده است. این ابزار اطلاعات اندازه گیری و رویداد را برای نظارت فوری یا پردازش توسط TEMS ™ Discovery یا سایر ابزارها در زمان بعد جمع آوری می کند. با استفاده از TEMS Pocket اپراتورها می توانند به راحتی مکان هایی مانند داخل رستوران ها، مراکز خرید، مترو، قطارها، قایق ها، مکان های رویداد - هر جا که مردم می روند، آزمایش کنند. این کار را می توانید در هنگام استفاده از TEMS Pocket به عنوان یک تلفن معمولی انجام دهید. به اندازه کافی کوچک است که در دست شما قرار دارد، TEMS جیبی به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند طیف وسیعی از داده ها را که چند سال پیش لپ تاپ ها و حتی ابزارهای بزرگتر مورد نیاز است، به دست آورد. این اجازه می دهد تا تستر به عنوان یک کاربر تست شود.

Atoll *

Forsk Atoll نرم افزاری توانمند جهت طراحی و بهینه سازی شبکه های رادیویی است. در عصر فعلی شبکه های رادیویی مخصوصا نسل چهارم یا LTE به یکی از مباحث داغ در حوزه شبکه های ارتباطی تبدیل شده است. وقتی قرار باشد چنین شبکه هایی طرح ریزی و پیاده سازی شود بی شک Atoll یکی از انتخابهای مهم ما خواهد بود. این برنامه از مراحل ابتدایی طراحی تا نهایی سازی و پیاده سازی این شبکه ها در کنار شماست. برای چالشها و مسائل مختلفی که در این مسیر روبرو میشوید راه حلهای مختلفی ارائه میدهد. این برنامه مزیتش نسبت به رقبایی همچون ایرکام وابستگی کمتر به دیتابیس است. ایرکام شدیدا وابسته به پایگاه اطلاعاتی است و بدون آن عملا هیچ کاربردی ندارد ولی این برنامه تنها در موارد ضروری به داده های دیتابیس رجوع میکند و برای سایر عملکردهای مهم نیازی به استفاده از پایگاه اطلاعات ندارد. Atoll برای ذخیره سازی داده ها از فرمت atl استفاده میکند که ویرایش و تصحیح آن بسیار ساده است و اگر نیازمند استفاده از دیتابیس باشید، انجینهایی مانند اکسس و اوراکل در اختیار شماست. برنامه بر اساس نقشه های دیجیتال موجود به خوبی میتواند فاکتورها و پارامترهای مهم شبکه را پیش بینی کند و مقادیر حداقل و حداکثری آن را به شما نمایش دهد. توسط این برنامه قادر هستید انواع شبکه های رادیویی اعم از شبکه های 3GPP مانند GSM/UMTS/LTE/NB-IoT و یا نسل جدیدتر آن یعنی 3GPP2 که شامل موارد CDMA/LTE/NB-IoT میشوند را طراحی و آنالیز کنید. یکپارچگی و ادغام بی نظیر Forsk Atoll با پلتفرمهای موجود باعث میشود تا اپراتورها بسیار روان و آسان فرایندهای طرح ریزی و بهینه سازی را با استفاده از اسکریپتهای انعطاف پذیر مبتنی بر مکانیزمهای SOA انجام دهند. بخش زیادی از این کار به صورت خودکار و بدون دخالت انجام میشود و در مواردی که نیازمند ورود داده باشد، برنامه کمترین میزان ورودی را درخواست میکند. این برنامه را به مهندسین مخابرات و افرادی که در حوزه طراحی شبکه های رادیویی نیازمند ابزاری جامع و یکپارچه هستند توصیه میکنیم.